Kā tas strādā?

1. solis
Parūpējies par savas pensijas uzkrājumu!

Pensiju 1. līmenim papildus pieslēdz arī 2. līmeni, lai 6% no Tavas algas tiktu uzkrāti un ieguldīti finanšu fondos. Ilgtermiņā nopelnītie procenti vairos Tavu uzkrāto kapitālu. Ja esi dzimis pēc 1971. gada 1. jūlija, Tu pensiju 2. līmenī piedalies automātiski.

2. solis
Pārliecinies, vai izvēlētais pensiju plāns ir Tev piemērots!

Izvēloties neatbilstošu, bieži vien pārāk konservatīvu ieguldījuma plānu, pastāv risks, ka uzkrātās pensijas kapitāls varētu būt līdz pat 30% mazāks nekā tad, ja izvēlas piemērotu plānu. Savu šī brīža uzkrājumu vari pārbaudīt latvija.lv.

3. solis
Izvēlies VAIRO adaptīvos pensiju plānus!

Plāna darbības sākumā kapitāls līdz pat 100% tiks ieguldīts uzņēmumu akcijās, lai maksimāli izmantotu finanšu tirgu potenciālu. Tuvojoties pensionēšanās vecumam, ieguldīšanas stratēģija tiks pielāgota un pakāpeniski samazināta līdz 25%.

4. solis
Seko līdzi savam uzkrājumam!

VAIRO ir mūsdienīgs pensiju 2. līmeņa līdzekļu pārvaldītājs ar skaidri pārskatāmu politiku, tādēļ reizi ceturksnī informējam klientus par ieguldījumiem, komisijām un citām svarīgām lietām.

5. solis
Saņem savu uzkrājumu!

Pensionējoties klientam ir iespēja pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu pievienot pensiju 1.līmenim vai noslēgt mūža pensijas apdrošināšanas polisi.

Vairo savu pensiju!
Ieguldījumu stratēģija

Lai maksimāli izmantotu akciju tirgus potenciālu, darbības sākumā 100% no uzkrātā kapitāla tiek ieguldīti akciju fondos, savukārt, tuvojoties pensionēšanās vecumam, ieguldījuma stratēģija automātiski pielāgojas un katru gadu akciju īpatsvaru samazina par 5 procentu punktiem līdz 25%.

Uz pensiju var cerēt, un pensiju var vairot
Pievienojies
Uzzini vairāk

Vēlies saņemt konsultāciju vai aktuālo informāciju no VAIRO?
Atstāj savu e-pasta adresi un mēs ar Tevi sazināsiemies!

Paldies!
Tavs pieteikums ir saņemts! Tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies kāds no mūsu kolēģiem.