Pensiju 2. līmenis
Uzzini plašāk par pensiju 2. līmeni

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Kā veidojas pensiju 2. līmenis?

6% no Tavas algas katru mēnesī tiek iemaksāti izvēlētajā pensiju 2. līmeņa plānā.

Kur tiek ieguldīts?

Pensiju 2. līmeņa līdzekļi tiek ieguldīti finanšu tirgos atbilstoši pensiju plāna ieguldījumu politikai un pelna papildu līdzekļus.

 

Kas noteik pensionējoties?

Pensionējoties klientam ir iespēja pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu pievienot pensiju 1. līmenim vai noslēgt mūža pensijas apdrošināšanas polisi.

Kādēļ VAIRO?

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrība VAIRO ir radīta, lai vairotu Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus – gan sniedzot risinājumus, gan izglītojot.

Sabiedrībai nozīmīgs
Mūsu misija ir vairot sabiedrības uzkrājumus

VAIRO ir specializēts uzkrājumu pārvaldītājs ar misiju vairot Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus.

Ilgtspējīgs
Vairo savus uzkrājumus ar piemērotu ieguldījumu plānu!

Apmēram pusei no pensiju 2. līmeņa dalībnieku uzkrājumi atrodas neatbilstošā un parasti pārāk konservatīvā ieguldījumu plānā. Ar VAIRO kapitāls varētu būt krietni lielāks.

Efektīvs
Rūpīgi izveidota ieguldījumu stratēģija
VAIRO piedāvā efektīvu ieguldījumu stratēģiju, maksimāli ilgi veicot ieguldījumus akciju fondos, bet, tuvojoties pensionēšanās vecumam, tos pakāpeniski samazinot, tādējādi lielākā mērā izmantojot finanšu tirgus potenciālu.
Adaptīvs
Izvēlies pensiju plānu vienu reizi!

VAIRO adaptīvo ieguldījumu plānu stratēģija automātiski pielāgosies Tavam vecumam. Izvēlies savam vecumam atbilstošāko plānu un vairs par to nedomā!

25 – 34 gadi
Adaptīvais ieguldījumu plāns
VAIRO 1990+
100% akciju īpatsvars līdz 2045. gadam, pēc tam katru gadu akciju īpatsvars tiek samazināts par 5 procentu punktiem gadā līdz 25% 2060. gadā.
35 – 44 gadi
Adaptīvais ieguldījumu plāns
VAIRO 1980-1989
100%-akciju īpatsvars līdz 2035. gadam, pēc tam katru gadu akciju īpatsvars tiek samazināts par 5 procentu punktiem gadā līdz 25% 2050. gadā
45 – 54 gadi
Adaptīvais ieguldījumu plāns
VAIRO 1970-1979
100%-akciju īpatsvars līdz 2025. gadam, pēc tam katru gadu akciju īpatsvars tiek samazināts par 5 procentu punktiem gadā līdz 25% 2040. gadā
Kāpēc uzticēties?
VAIRO komanda

Mēs esam apvienojuši vietējos profesionāļus ar starptautisku un ilggadēju darba pieredzi, uzņēmējdarbības aizrautību un profesionālās kompetences briedumu, lai piedāvātu saviem klientiem labākās ieguldījumu iespējas un palīdzētu katram kļūt par investoru.

Valsts garantijas

Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, pensiju 2. līmeņa kapitāls tiek glabāts pilnībā škirti no VAIRO un turētājbankas aktīviem. Šo mehānismu garantē valsts un tā uzraudzību veic Latvijas Banka.

Neatkarīgā turētājbanka

VAIRO pensiju 2.līmeņa plānu turētājbanka ir AS “Swedbank”, kas ir viena no drošākajām bankām pasaulē (saskaņā ar Global Finance “50 Safest Commercial Banks 2022” publikāciju).

Pensiju 2.līmeņa mantošana
Nodod savus uzkrājumus tālāk!

Ar 2020. gada 1. janvāri 2. pensiju līmeņa kapitālu ir iespējams mantot.

To iespējams veikt elektroniski:

latvija.lv

Uzzini vairāk

Vēlies saņemt konsultāciju vai aktuālo informāciju no VAIRO?
Atstāj savu e-pasta adresi un mēs ar Tevi sazināsiemies!

Paldies!
Tavs pieteikums ir saņemts! Tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies kāds no mūsu kolēģiem.