23 Feb 2024

Pie VAIRO viesojas jaunieši no Elizabetes Āgenskalna Privātās vidusskolas

Februārī pie VAIRO viesojās jaunieši no Elizabetes Āgenskalna Privātās vidusskolas, lai piedalītos seminārā par finanšu pratību un kopā ar VAIRO valdes priekšsēdētāju Iļju Arefjevu pārrunātu sev svarīgus jautājumus par finansēm.

Jauniešiem liela interese par finanšu jomu

Jaunieši pārsteidza VAIRO komandu ar savām zināšanām finanšu jomā. Investīciju pasaule šai paaudzei nebūt nav sveša. Turklāt lielākā daļa jauniešu sarunā atzina, ka ne tikai regulāri krāj lielākiem pirkumiem, bet labprāt arī izvēlas darīt darbus, par kuriem var saņemt papildu ienākumus, piemēram, palīdzēt mājas darbos ģimenei vai izvest pastaigā suni.

 

“Šādas sarunas ar pusaudžiem ir ļoti vērtīga pieredze arī mums kā profesionāļiem, jo ļauj labāk saprast, kā domā jaunieši, kā to viedokli un redzējumu ietekmē digitālās tehnoloģijas un pieejamā informācija. Skaidrs, ka pasaule mainās straujāk nekā jebkad un skolēnu izpratne par naudu, investīcijām un finanšu labsajūtu ir nesalīdzināma, ja raugāmies  vēl pārdesmit gadu senā pagātnē. Vienlaikus finanšu nozares, izglītības sistēmas un ģimenes loma finanšu pratības veicināšanā ir neatsverama,” atzīst Iļja Arefjevs.

 

VAIRO komanda ir pārliecināta, ka jau agrīnā vecumā svarīgi veidot izpratni un veselīgas attiecības ar naudu,  lai pozitīvi finanšu paradumi sekmētu drošību nākotnē.

Uzzini vairāk

Vēlies saņemt konsultāciju vai aktuālo informāciju no VAIRO?
Atstāj savu e-pasta adresi un mēs ar Tevi sazināsiemies!

Paldies!
Tavs pieteikums ir saņemts! Tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies kāds no mūsu kolēģiem.